top of page
Reference

... i já bych vám chtěla moc poděkovat za to,  že vás napadlo realizovat páteční seminář. Samozřejmě oceňuji schopnost přednášejícího zaujmout, ale konečně mě také někdo přesvědčil, že iPady do školy patří. Úplně nejvíc ze všeho mě ale pan Kováč "dostal" jako pedagog (didaktik, metodik). Už dlouho mnou nikdo z pedagogů tak "nehnul".

Škola Klas

Skolitel byl fakt super, presne jak jsme potrebovali. Navic byl  vtipny, v zasade svym pristupem pozitivne ovlivnil i nektere skeptiky. Melo to svih.

Shine.cz

Něco málo o mně

... jedno červnové dopoledne s třeťákama

Jsem certifikovaným Apple Professional Development (APD) lektorem se zaměřením na iPady ve školství. V roce 2015 mne Apple vybral do programu ADE (Apple Distinguished Educator) a mohu užívat tento titul. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu OU (1. st. ZŠ - specializace Dramatická výchova), pokračoval jsem ve studiích Dramatické výchovy na JAMU. Učil jsem 2 roky jako asistent na PdF OU v oboru Dramatická výchova. V roce 2009 jsem nastoupil na ZŠ v Nové Bělé jako učitel pro 1. stupeň. Již od začátku jsem využíval vlastní iPhone jako didaktickou pomůcku (edukační aplikace). Od září 2012 každý žák mé třídy využívá iPad (1:1) téměř v každém předmětu. Zajímám se o využití technologie a nasazování různých operačních systémů do škol.

Napsali o mně ...

bottom of page